Hotel Marina Club, Gietrzwałd
Kids Club

Kids Club

Termin pobytu
19 cze' 19
20 cze' 19
  1. Strona główna
  2. Atrakcje
  3. Szczegóły atrakcji

Dla Najmłodszych Gości – zawsze twórczo, kolorowo i zabawnie.

Organizacja czasu dla małych Gości to nie lada wyzwanie. W Hotelu Marina Club nie brakuje dobrej zabawy i rozrywki dla maluchów. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt naszych małych Gości zawsze był pełen atrakcji.

 

Pod opieką naszych animatorów dzieci mogą odkrywać nowe zdolności i pasje. Uczestniczą min. w zajęciach artystycznych, podczas których powstają indiańskie pióropusze, królewskie korony czy papierowa biżuteria. Mali podróżnicy mogą zabrać na pamiątkę samodzielnie wykonaną pocztówkę z Półwyspu Wulpińskiego, a rodziców obdarować kolorową laurką, tak zupełnie bez okazji.


Dla miłośników kuchni przygotowaliśmy akademię gotowania, podczas której dzieci mogą nauczyć się piec kolorowe babeczki według hotelowej receptury a następnie zająć się ich dekoracją.
Wieczory upływają na czytaniu legend i baśni a kiedy przychodzi czas na błogie lenistwo bądź pogoda za oknem nie sprzyja nasi mali goście gromadzą się z animatorami w naszym Kids Clubie. 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij