Hotel Marina Club - Marina Club Siła
Hotel Marina Golf Club 5*
Newsletter Facebook Google Plus Twitter Twitter
Zobacz więcej

Konkursy

Wygraj weekendowy pobyt w środku jeziora!

Konkurs upłynie pod znakiem hashtagu #lovemarinaclub

Aby wziąć udział w konkursie należy dodać zdjęcie w Hotelu Marina Club za pomocą aplikacji Instagram, zaprezentować jak wypoczywacie, a w opisie fotografii wstawić hashtag #lovemarinaclub .


Co miesiąc wybierzemy autora najlepszego zdjęcia, który otrzyma dwuosobowy voucher na weekend w środku jeziora w Hotelu Marina Club.
Zwycięzcę ogłosimy na naszym profilu na FB oraz Instagramie najpóźniej do 10 dnia kolejnego miesiąca.

Zasady konkursu:

1. Uczestnik musi obserwować @hotelmarinaclub (tzn. mieć lub założyć konto na portalu społecznościowym instagram.com, wyszukać profil hotelmarinaclub pod linkiem http://instagram.com/hotelmarinaclub i kliknąć „obserwuj”), dodać na swój profil wykonane przez siebie zdjęcie z naszego hotelu.

2. Zdjęcie należy opublikować na swoim profilu na Instagramie, dodając w opisie do zdjęcia hashtag (znacznik poprzedzony #) #lovemarinaclub oraz oznaczyć Hotel Marina Club poprzez zameldowanie.

3. Jedna osoba to jedno zgłoszenie.

4. O przyznaniu nagrody zadecyduje Komisja Konkursowa, która oceniając zgłoszenia weźmie pod uwagę oryginalność zdjęcia i opisu oraz liczbę polubień zdjęcia (serduszek) przez innych użytkowników Instagram

5. Wyniki zostaną ogłoszone 10 dnia każdego miesiąca w osobnym poście konkursowym, zamieszczonym na stronie:http://instagram.com/hotelmarinaclub . Nagrodzeni uczestnicy zostaną otagowani (oznaczeni) w treści posta (nick z Instagramu).

Czekamy na Wasze zdjęcia!

Lokalizacja

Olsztyn 19min / 12km Gdańsk 2h / 160km Warszawa 2h30min / 210km Poznań 4h40min / 330km

Wskazówki dojazdu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij