Hotel Marina Club, Gietrzwałd
Gdzie na Mazury z dziećmi?

Gdzie na Mazury z dziećmi?

Date of stay
25 Oct' 21
26 Oct' 21
  1. Home
  2. Attractions
  3. Gdzie na Mazury z dziećmi?

Wyjazd na Mazury może być dla najmłodszych wielką frajdą lub okropną nudą. Wszystko zależy od tego, jaki hotel wybierzemy i w jakiej okolicy zaplanujemy nasz wypoczynek. Aby uniknąć rozczarowania ze strony najmłodszych uczestników wakacji warto zadbać o odpowiednie zaplecze, zarówno atrakcji zlokalizowanych pod dachem, jak i tych na świeżym powietrzu.

Okolice Olsztyna oferują nam doskonałe zaplecze hotelarskie oraz całe mnóstwo atrakcji. Olsztyn będący stolicą Warmii i Mazur rok rocznie przyciąga rzesze turystów z całego kraju i zagranicy. Co warto tu obejrzeć?

Atrakcje Olsztyna i okolicy

Podróżując z dziećmi, z pewnością powinniśmy odwiedzić olsztyńskie planetarium. Obiekt powstał w latach siedemdziesiątych XX wieku i jest drugim, co do wielkości tego typu obiektem w Polsce. Tutaj najmłodsi będą mogli zobaczyć rozgwieżdżone niebo i poznać kilka faktów na temat gwiazd, planet oraz układu słonecznego. Wizyta w Planetarium to doskonały pomysł na rozrywkę w sytuacji, w której zawiedzie nas pogoda, a my nie mamy ochoty na odpoczynek w pokoju czy korzystanie z atrakcji dostępnych bezpośrednio w hotelu.

Ciekawym miejscem na wycieczkę w słoneczny, acz nieupalny dzień jest Park Centralny. Park centralny powstał w 2014 roku na miejscu opuszczonych i zaniedbanych terenów po ogródkach działkowych. Na miejscu możemy podziwiać oryginalną fontannę, skorzystać z licznych ścieżek rowerowych oraz atrakcji oferowanych przez plac zabaw dla dzieci.

Olsztyn to także jezioro Długie i jezioro Ukiel. Będąc w okolicy z pewnością warto wybrać się na wycieczkę na piaszczystą plażę rozpościerającą się wzdłuż linii brzegowej jeziora Ukiel – jednego z największych ośrodków sportów wodnych w okolicy.

Zakwaterowanie – Hotel przyjazny dzieciom i rodzicom

Osoby poszukujące dogodnego, a zarazem komfortowego zakwaterowania w okolicy Olsztyna zapraszamy do Hotelu Marina Club. Obiekt oferuje wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, pośród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zaletą naszego obiektu jest możliwość skorzystania z animacji dla dzieci, które – w zależności od pory roku oraz warunków atmosferycznych – organizujemy wewnątrz lub w plenerze. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również stół do bilarda i tory do gry w kręgle. Na najmłodszych czeka bezpieczny i atrakcyjny plac zabaw, a całe rodziny mogą skorzystać z oferty sportów wodnych. Na plaży w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się prężnie działająca wypożyczalnia sprzętów wodnych „Na Wiatr”, z którą współpracujemy zapewniając naszym Gościom możliwość skorzystania z szerokiej oferty łodzi motorowodnych i nie tylko.

mobile nav bg
See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close