Zabiegi SPA – hotel nad jeziorem: Olsztyn | Strefa relaksu
Hotel Marina Golf Club 5*
Newsletter Facebook Google Plus Twitter Twitter
Zobacz więcej

Strefa SPA

SPA

Bliskość nieskażonej przyrody Warmii i Mazur oraz ekologicznie czysta okolica sprawiają, że w naszym znajdującym się nad przepięknym Jeziorem Wulpińskim Hotelu panują idealne warunki do głębokiego relaksu i odnowy ciała oraz ducha.
Zapraszamy w niezwykłą podróż do świata SPA w Marina Club.
Marina SPA przeniesie Państwa w świat głębokiego relaksu, płynącego z obcowania z bliskością przyrody. Urokliwy warmińsko-mazurski krajobraz Jeziora Wulpińskiego, pełne zieleni brzegi i szumiące lasy stwarzają doskonałe warunki do kontemplacji i wsłuchania się w siebie.

Zabiegi i rytuały SPA

Wykonywane w naszym Hotelu zabiegi i rytuały SPA zostały dobrane w taki sposób, aby skutecznie odprężyć zarówno Państwa umysł, jak i ciało. W naszym Hotelu na Warmii i Mazurach mogą się Państwo poddać masażom regeneracyjnym, zabiegom odmładzającym oraz indywidualnie dobranym do potrzeb każdego Gościa rytuałom. W trosce o Państwa samopoczucie oraz wysoki komfort, stosujemy wyłącznie kosmetyki, wyprodukowane na bazie naturalnych składników ukrytych w luksusowych markach Thalgo oraz Purlés.

 

Najwyższą jakość relaksu gwarantuje też nowoczesny sprzęt, taki jak łóżko Prestige Well do koloroterapii czy Thermo SPA Concerto, pozwalające odczuć muzykę całym ciałem. Zmysłowe ceremonie wellness uwalniają od stresu i pozwalają wejrzeć w najgłębsze pokłady duszy.

Wyposażenie Marina SPA & Wellness

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

  • 12 komfortowo urządzonych gabinetów SPA,
  • basen rekreacyjny z przepięknym widokiem na jezioro,
  • łaźnie parowe, saunę suchą, saunę Infra Red,
  • słoneczną łąkę – nowoczesne opalanie, umożliwiające uzyskanie naturalnego efektu delikatnej opalenizny oraz relaksującego ciepła.

Zapraszamy do niezwykłego świata głębokiego relaksu i magicznych zapachów, jakie oferują nasze SPA  w Hotelu Marina Club.

Lokalizacja

Olsztyn 19min / 12km Gdańsk 2h / 160km Warszawa 2h30min / 210km Poznań 4h40min / 330km

Wskazówki dojazdu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij