Hotel Warmia i mazury: Weekend nad jeziorem – zabiegi SPA
Hotel Marina Golf Club 5*
Newsletter Facebook Google Plus Twitter Twitter
Zobacz więcej

Happy Hours

Happy Hours obowiazuje:

od PONIEDZIAŁKU do CZWARTKU  9:00 – 17:00

 

Magia Mariny z 290 zł na 250 zł

Zabieg wyszczuplający, antycellulitowy i odżywczy. Formuła oparta w 100 % na składnikach czynnych, stymuluje mikrokrązenie krwi, modeluje problematyczne partie ciała.
Przeznaczony do eliminowania toksyn i nadmiernie nagromadzonego tłuszczu, pozwala uelastycznić tkanki, przywrócić im napiętość i jędrność.

Intensywna detoksykacja z 250 zł na 210 zł
Ekskluzywna linia produktów odtruwająca i zwiększająca witalność komórek. Zalecana przed wykonywaniem zabiegów ze składnikami aktywnymi. Głębokie odtrucie skóry, dzięki kompleksowi CELL DETOXIUM, stymuluje eliminowanie substancji toksycznych, dla czystej i zrównoważonej cery, gotowej do regeneracji i bio-rewitalizacji.

 

* Prosimy o wcześniejszą rezerwację w recepcji SPA pod nr tel. 89 523 87 97 wew. 2 lub drogą mailową na adres: recepcjaspa@marinaclub.pl.
Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami oraz nie obowiązuje w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Sylwetsra oraz długich weekendów związanych z dniami wolnymi od pracy, tj. 1 i 3  maja, Boże Ciało, 1 i 11 listopada i 6 stycznia, a także podczas okresu wakacji i ferii świątecznych.


 

Lokalizacja

Olsztyn 19min / 12km Gdańsk 2h / 160km Warszawa 2h30min / 210km Poznań 4h40min / 330km

Wskazówki dojazdu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij