Imprezy integracyjne i konferencje na Warmii i Mazurach
Hotel Marina Golf Club 5*
Newsletter Facebook Google Plus Twitter Twitter
Zobacz więcej

Organizacja konferencji

Projektując Marinę Club poznaliśmy i uwzględniliśmy potrzeby i oczekiwania klientów MICE. Przeanalizowaliśmy budowę kilkunastu najlepszych hoteli i centrów konferencyjnych w kraju. Rozmawialiśmy z największymi polskimi organizatorami konferencji, szkoleń, firmowych eventów. "Przepytaliśmy" kilkadziesiąt zaprzyjaźnionych firm różnej wielkości, z których każda rokrocznie co najmniej dwa, trzy razy organizuje firmowe szkolenia, konferencje, imprezy czy wyjazdy integracyjne.

Efekt naszych prac stawiamy do Państwa dyspozycji. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby szkoleniowo-konferencyjno-eventowa część Hotelu Marina Club była na najwyższym poziomie. Zapraszamy.

Na Gości biznesowych czekają doskonale wyposażone sale. W Marina Club centrum konferencyjne zostało indywidualnie zaprojektowane, wszystkie sale mają równie indywidualnie skompletowane wyposażenie.
Tkane na zamówienie wykładziny, prawdziwe drewno, kamienne okładziny - wszystko ma dawać poczucie komfortu i sprawiać przyjemność podczas spotkań, szkoleń, konferencji na najwyższym poziomie.
Otoczenie hotelu gwarantuje spokój, sprawiając że Marina Club jest wyjątkowym miejscem do wypoczynku po pracy. Udany wyjazd to nie same sale, dlatego do dyspozycji gości oddajemy 12 gabinetów SPA, basen rekreacyjny i baseny mineralne,miejsca na ogniska, boiska, kort tenisowy oraz łącznie 6 ha prywatnego terenu.

W sezonie letnim dostępna jest również tawerna nad jeziorem.

Formularz kontaktowy

* Wymagane pola.

Nasz adres:
Siła 100 k/Olsztyna
11-036 Gietrzwałd

RECEPCJA

Tel.: 89 523 87 97
Kom.: 506 128 761
Fax: 89 523 87 63
E-mail: recepcja@marinaclub.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY MICE
konferencje, szkolenia, eventy firmowe

Tel.: 89 523 87 97 wew. 1
E-mail: konferencje@marinaclub.pl

RECEPCJA SPA

Tel.: 89 523 87 97 wew. 2
E-mail: spa@marinaclub.pl

Lokalizacja

Olsztyn 19min / 12km Gdańsk 2h / 160km Warszawa 2h30min / 210km Poznań 4h40min / 330km

Wskazówki dojazdu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij