Weekend w hotelu nad jeziorem – wczasy na mazurach
Hotel Marina Golf Club 5*
Newsletter Facebook Google Plus Twitter Twitter
Zobacz więcej

Hotel Marina Club na Warmii i Mazurach

zachod słońca

Letnie czerwcowe popołudnie,
zachód słońca nad jeziorem.

"To nasze odkrycie roku. Nie pamiętam miejsca, w którym tak odpoczęliśmy jak w Marinie. Dużo jeździmy weekendowo po Polsce. Wybieramy hotele 5*
więc znamy większość z nich. I tu pełne zaskoczenie - Marina nas oczarowała :). Przejechaliśmy wjazd i znaleźliśmy się w innym świecie. Prywatność pobytu na najwyższym poziomie. Cisza, spokój, przestrzeń. Architektura wnętrz nieprawdopodobna :). Tu wszystko sprzyja odpoczynkowi, wyhamowaniu, wyciszeniu się. Miejsce niesamowite. I dające dużo energii. Witalizujące. Nic nie zakłóca bycia sam na sam z dziką przyrodą na spacerze po naprawdę dużym półwyspie, by po powrocie, przy kominku w lobby, w miłym cieple, delektować się świetną herbatą i widokami zapierającymi dech. Rozpieszczają …”
~ Aleksandra, Warszawa 

Co nas wyróżnia

z lotu ptaka

Położenie Hotelu

Hotel Marina Club dzieli jedynie 12 km od stolicy regionu Olsztyna – Miasta 16 jezior, 3 rzek, 2 rezerwatów przyrody i lasów zajmujących aż 21 proc. powierzchni miasta. Olsztyn ma urokliwe i pełne zabytków Stare Miasto, ale również szerokie zaplecze handlowo-usługowe, które obejmuje m.in. galerie handlowe, czy Centrum Rekreacyjno-Sportowe.

Hotel oddalony jest 12 km od Gietrzwałdu, wsi w której znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. W Gietrzwałdzie miały miejsce jedyne na ziemiach polskich objawienia NMP, oficjalnie uznane przez władze kościelne.

Dzięki lokalizacji naszego hotelu nadaje się on doskonale zarówno na spędzenie u nas weekendu jak i wypoczynku podczas wczasów czy wakacji.

Destination SPA

Ideą Destination Spa jest zadbanie o klienta w sposób całościowy, nie tylko poprzez wykonanie profesjonalnych zabiegów SPA, ale również poprzez dobór odpowiedniej diety oraz zapewnienie naszym Gościom jak najlepszych warunków do aktywności fizycznej oraz relaksu.

Naszym Gościom oferujemy profesjonalne zabiegi SPA oraz dostęp do innowacyjnych rozwiązań medycyny estetycznej. Ich upiększające działanie potęguje bezpośrednia bliskość dzikiej przyrody, którą hotel jest otoczony.

Bliskość natury

Nieodłącznym elementem Warmii i Mazur jest piękna natura. Wiatr i dzikie ptactwo wodne czynią tu więcej zamieszania niż człowiek. Na półwyspie nie ma innych obiektów, niczego poza Mariną. A zarówno wygląd hotelu, jak i panująca tu atmosfera doskonale współgrają z otaczającą naturalną przyrodą Warmii. Jeziora, wyspy, lasy, uroczyska, leśne dróżki i kręte drogi obsadzone starymi drzewami. Małe wioski urokliwie porozrzucane wśród warmińskich pól i lasów. Mnogość zabytków, pięknych, wartych poznania miejsc. Wszystko to sprawia, że nasz hotel jest nie tylko idealnym miejscem do spędzenia miłych chwil podczas wakacji z najbliższymi, ale także np. do organizacji konferencji lub firmowego wyjazdu integracyjnego. Nasz hotel doskonale nadaje się do spędzenia tutaj niezapomnianego weekendu lub wypoczynku na wczasach. Zapraszamy do odkrywania okolicy.

Pole golfowe klasy mistrzowskiej

W odległości 2 km od hotelu, w Naterkach, znajduje się profesjonalne 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej. Uwaga! W hotelu posiadamy symulator golfa, dzięki któremu można w komfortowych warunkach trenować ulubiony sport przez cały rok.

 

Zwiedzanie & Zakupy

12 km dzieli hotel od stolicy regionu: Olsztyna. Miasta 16 jezior, 3 rzek, 2 rezerwatów przyrody i lasów zajmujących 21% powierzchni miasta. Olsztyn ma urokliwe Stare Miasto pełne zabytków, ale również największą między Warszawą a Gdańskiem galerię handlową (Galeria Warmińska, otwarta we wrześniu 2014 roku) ze 170 sklepami oraz restauracjami, Multikinem i amfiteatrem.
Taka sama odległość dzieli hotel od Gietrzwałdu, wsi w której znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. W Gietrzwałdzie miały miejsce jedyne na ziemiach polskich objawienia NMP, oficjalnie uznane przez władze kościelne.

Hotel przyjazny małym psom

Dla wielu osób spędzenie chociażby jednego weekendu, nie mówiąc już o całych wakacjach, bez swojego pupila bywa nie do pomyślenia. Z myślą o ich wygodzie przygotowaliśmy specjalną ofertę pobytu w naszym hotelu dla małych piesków. W ten sposób mogą Państwo zapewnić również swojemu małemu przyjacielowi niezapomniane wczasy wśród zielonych lasów Warmii i Mazur. 
Zobacz regulamin »

Lokalizacja

Olsztyn 19min / 12km Gdańsk 2h / 160km Warszawa 2h30min / 210km Poznań 4h40min / 330km

Wskazówki dojazdu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij