Hotel Marina Club, Gietrzwałd

Zawsze twórczo, kolorowo i zabawnie Dla rodzin z dziećmi

Termin pobytu
01 paź' 20
02 paź' 20

Zabawa i rozrywka

Organizacja czasu dla małych Gości to nie lada wyzwanie. Marina Club to hotel na Mazurach przyjazny dzieciom, gdzie nigdy nie brakuje dobrej zabawy i rozrywki dla maluchów. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt naszych małych Gości zawsze był pełen atrakcji!

Animatorzy
Animatorzy

Animatorzy
Pod opieką naszych animatorów dzieci mogą odkrywać nowe zdolności i pasje. Dbamy o różnorodność atrakcji dla dzieci w każdym wieku.

Zajęcia artystyczne
Dzieci uczestniczą tu między innymi w zajęciach artystycznych, podczas których powstają indiańskie pióropusze, królewskie korony czy papierowa biżuteria.

Zajęcia artystyczne
Dzieci uczestniczą tu między innymi w zajęciach artystycznych, podczas których powstają indiańskie pióropusze, królewskie korony czy papierowa biżuteria.

Animatorzy
https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/Dla_dzieci/Marina_Club_dzieci_04.jpg https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/Dla_dzieci/Marina_Club_dzieci_05.jpg https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/Dla_dzieci/Marina_Club_dzieci_01.jpg

Pocztówki z Mazur

Po wyjeździe do hotelu na Mazurach dla rodzin z dziećmi, warto zatrzymać chociaż małą pamiątkę. Mali podróżnicy mogą zabrać samodzielnie wykonaną pocztówkę z Półwyspu Wulpińskiego, a rodziców obdarować kolorową laurką, tak zupełnie bez okazji.

 

Akademia gotowania
Dla miłośników kuchni przygotowaliśmy akademię gotowania, podczas której dzieci mogą nauczyć się piec kolorowe babeczki według hotelowej receptury.

Baśnie i Legendy Warmińskie

Wieczory upływają tu na czytaniu legend i baśni a kiedy przychodzi czas na błogie lenistwo bądź pogoda za oknem nie sprzyja nasi mali goście gromadzą się z animatorami w naszym Kids Clubie, stworzonym specjalnie dla rodzin z dziećmi.

Baśnie i Legendy Warmińskie
Baśnie i Legendy Warmińskie
Baśnie i Legendy Warmińskie

Plac zabaw

https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/Dla_dzieci/Marina_Club_3079151.jpg https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/Dla_dzieci/Marina_Club_3451192.jpg https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/Dla_dzieci/Marina_Club_3112496.jpg

Oferty specjalne Spędź wyjątkowe chwile

Pokaż wszystkie oferty

Hotel przyjazny dzieciom

Wybierając się na wakacje warto zdecydować się miejsce, które zadba o potrzeby i dobre samopoczucie wszystkich członków rodziny. Marina Club jest hotelem, w którym każdy Gość, bez względu na wiek, znajdzie swój sposób na wypoczynek i dobrą zabawę! Przeróżne aktywności dla całej rodziny, propozycje spędzania wolnego czasu, udogodnienia dla maluchów i wiele więcej - to wszystko znajdziecie właśnie w naszym hotelu na Mazurach dla rodzin z dziećmi! Zapraszamy do rezerwacji pobytów rodzinnych przez cały rok - w czasie letnich wakacji, ferii zimowych i nie tylko.

Baseny, łódki, kajaki, tenis i wiele innych. Personel bardzo miły i pomocny. Urozmaicone śniadania. Zdecydowanie godny polecenia.

 


Aneta, Booking.com
Cudowny relaks
Cudowny relaks

Genialna lokalizacja, cudne widoki, możliwość wypożyczenia łódki, widok z pokoju na jezioro.


Facebook
Wyjątkowe miejsce
Wyjątkowe miejsce

Bliskość natury, piękne widoki, smaczne jedzenie, obfity wybór na śniadaniu, hotel pod rodziny z dziećmi, na pewno jeszcze wrócę.


Barbara, Booking.com
Rewelacyjny hotel
Rewelacyjny hotel

Bardzo dobra lokalizacja pomiędzy dwoma bardzo urokliwymi jeziorami. Pyszne śniadania, niezwykle wygodna poduszka oraz ciekawa architektura i design.


Andrzej, Booking.com
Fantastyczny
Fantastyczny

Pięknie położony hotel z plażą i basenem oraz wspaniałym ogrodem. Miejsce dla lubiących spokój. Cała okolica bardzo spokojna.


Damian G, Tripadvisor
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij