Hotel Marina Club, Gietrzwałd

ВСЕГДА ТВОРЧЕСКИЙ, КРАСИВЫЙ И ВЕСЕЛЫЙ Для детей

ВСЕГДА ТВОРЧЕСКИЙ, КРАСИВЫЙ И ВЕСЕЛЫЙ Для детей

Срок пребывания
25 окт.' 21
26 окт.' 21

Игры и развлечения

Организация времени для маленьких гостей - непростая задача. В отеле Marina Club хватает веселья и развлечений для малышей. Мы прилагаем все усилия, чтобы отдых наших маленьких гостей всегда был полон развлечений.
Аниматоры
Аниматоры

Аниматоры
Под присмотром наших аниматоров дети смогут открывать новые способности и увлечения.

Художественные занятия
Дети участвуют, в частности, в художественных мероприятиях, на которых создаются индейские перья, королевские короны или бумажные украшения.

Художественные занятия
Дети участвуют, в частности, в художественных мероприятиях, на которых создаются индейские перья, королевские короны или бумажные украшения.

Аниматоры
https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/9W3A5923.jpg https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/KidsClub-9W3A5649.jpg https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/Dla_dzieci/Marina_Club_dzieci_04.jpg

Открытки

Маленькие путешественники могут взять себе на память самостоятельно сделанную открытку с Вульпиньского полуострова, а родителям подарить красочную открытку, просто так, без всякого повода.

Академия кулинарии
Для любителей кухни мы подготовили академию кулинарии, в ходе которой дети могут научиться выпекать цветные кексики по рецепту отеля.

Сказки и легенды Вармии

Вечера проходят за чтением легенд и сказок, а когда хоется полениться или погода за окном удручающая, наши маленькие гости собираются с аниматорами под теплое какао с печеньем.

Сказки и легенды Вармии
Сказки и легенды Вармии
Сказки и легенды Вармии

детская площадка

https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/Dla_dzieci/Marina_Club_3079151.jpg https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/Dla_dzieci/Marina_Club_3451192.jpg https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/Dla_dzieci/Marina_Club_3112496.jpg

Специальные предложения Проведите особенные моменты

Показать все предложения

Hotel przyjazny dzieciom

Wybierając się na wakacje warto zdecydować się miejsce, które zadba o potrzeby i dobre samopoczucie wszystkich członków rodziny. Marina Club jest hotelem, w którym każdy Gość, bez względu na wiek, znajdzie swój sposób na wypoczynek i dobrą zabawę! Przeróżne aktywności dla całej rodziny, propozycje spędzania wolnego czasu, udogodnienia dla maluchów i wiele więcej - to wszystko znajdziecie właśnie w naszym hotelu na Mazurach dla rodzin z dziećmi! Zapraszamy do rezerwacji pobytów rodzinnych przez cały rok - w czasie letnich wakacji, ferii zimowych i nie tylko.

Mazury – wybierz rodzinny hotel i ciesz się wyjazdem

Pobyty w hotelu z dziećmi bywają różne… Mali Goście szybko się nudzą i potrzebują atrakcji adekwatnych do swojego wieku i zainteresowań. Kiedy pogoda dopisuje największą radość sprawia zabawa na zewnątrz. Plac zabaw, piaskownica, kąpiele w jeziorze to przyjemności, które z pewnością przypadną do gustu mniejszym i trochę większym Gościom Hotelu Marina Club. Na starsze dzieci czekają rowery, hulajnogi elektryczne i bezkonkurencyjne segwaye. A co, kiedy pogoda nie sprzyja? Wówczas Nasz hotel dla dzieci zaprasza najmłodszych do specjalnie stworzonego w tym celu Kids Clubu, w którym czekają pełni energii i pomysłów na świetną zabawę animatorzy. Z nimi czas płynie szybko i nikt się nie nudzi, a rodzice mogą się rozkoszować chwilami tylko dla siebie.

Animacje dla dzieci to znacznie więcej niż malowanie twarzy czy proponowanie kolorowanek i kredek… Hotel dla dzieci Marina Club dba o różnorodność atrakcji dla najmłodszych, jednocześnie stwarzając im okazje do rozwijania pasji i zdobywania całkiem nowych doświadczeń. To wszystko sprawia, że zajęcia organizowane w ramach Kids Clubu są atrakcyjne i wartościowe dla Małych Odkrywców. Jeśli tylko pogoda sprzyja staramy się spędzać czas w plenerze, a kiedy za oknem pada deszcz lub jest zbyt zimno na outdoor przenosimy atrakcje do przytulnych i ciepłych wnętrz, gdzie na dzieci czeka specjalna sala zabaw z mega klockami i całe mnóstwo innych atrakcji.

Hotel dla dzieci – czas dla rodziny i atrakcje dla najmłodszych

Zajęcia artystyczne, akademia gotowania, wspólne czytanie warmińskich baśni i legend – w naszym hotelu naprawdę nie sposób się nudzić. Oczywiście Kids Club to nie jedyna strefa, w której dbamy o Małych Gości. Wraz z rodzicami mogą oni korzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez nasz obiekt – do hotelowego basenu, przez strefę gier zespołowych, aż po liczne i zróżnicowane atrakcje w plenerze. Mali Goście mogą również liczyć na specjalne traktowanie w naszej strefie gastronomicznej, gdzie obok standardowego menu oferujemy pyszności przygotowywane specjalnie dla dzieci. To wszystko sprawia, że Państwa rodzinny pobyt na Mazurach jest dokładnie taki, jakim go sobie wymarzyliście – z czasem dla całej rodziny oraz atrakcjami dla poszczególnych jej członków. W Hotelu Marina Club wszyscy świetnie się bawią, niezależnie do pory roku i pogody za oknem.

Gości planujących rodzinny pobyt na Półwyspie Wulpińskim zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z atrakcjami dla dzieci i całej rodziny. W razie pytań i wątpliwości dotyczących działania hotelowego Kids Club pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Как нас найти
Бассейны, лодки, каяки, теннис и многое другое.» Персонал очень приятный и услужливый, разнообразные завтраки, безусловно, стоит рекомендовать.
Отлично!
Отлично!

отличный шведский стол с хорошим шампанским на завтрак. СПА-зона весьма неплоха. Кровать просто замечательная!


Kirill, Booking.com
В целом понравилось!
В целом понравилось!

Отличнейший завтрак, есть отдельный детский стол, с кашей блинами и тому подобным. Для взрослых шампанское на завтрак!


Olga, Booking.com
Очень стильный отель
Очень стильный отель

Идеальное место для спокойного отдыха. СПА, бассейн с подогревом и шезлонгами на улице, месторасположение,


Alexander, Booking.com
Великолепный тихий отель
Великолепный тихий отель

Восхитительный завтрак! разнообразный,все вкусно.Очень красивые пейзажи вокруг.Аквазона супер!Красиво,чисто,тепло.Есть детский бассейн.Вообще все в отеле предусмотрено к отдыху с детьми. Просторный номер с видом на озеро.


Natalia, Booking.com
mobile nav bg
Посмотреть на карте
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте