Hotel Marina Club, Gietrzwałd

ALWAYS CREATIVE, COLORFUL AND FUN For children

ALWAYS CREATIVE, COLORFUL AND FUN For children

Date of stay
25 Oct' 21
26 Oct' 21
  1. Home
  2. For children

Fun and entertainment

Organization of activities for small Guests is no small challenge. At the Marina Club Hotel, there is no shortage of good fun and entertainment for children. We use our best efforts to make the stay of our youngest Guests always full of exciting activities.
Animators
Animators

Animators
Under the care of our animators, children can discover new skills and passions.

Artistic activities
Children can, among other things, take part in art classes, where they create Indian plumes, royal crowns or paper jewelry.

Artistic activities
Children can, among other things, take part in art classes, where they create Indian plumes, royal crowns or paper jewelry.

Animators
https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/9W3A5923.jpg https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/KidsClub-9W3A5649.jpg https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/Dla_dzieci/Marina_Club_dzieci_04.jpg

Postcards

Little travelers can take a souvenir from their own postcard from the Wulpińskie Peninsula and give their parents a colorful card without any occasion.

Cooking Academy
For cooking enthusiasts we have prepared a cooking academy, during which children can learn how to bake colorful cupcakes according to the hotel’s recipe.

Warmia Tales and Legends

Evenings are spent on reading legends and fairy tales, and when the time comes for some blissful laziness or the weather outside is not favorable, our small guests gather around the animators with warm cocoa and biscuits.

Warmia Tales and Legends
Warmia Tales and Legends
Warmia Tales and Legends

Playground

https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/Dla_dzieci/Marina_Club_3079151.jpg https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/Dla_dzieci/Marina_Club_3451192.jpg https://u.profitroom.pl/2018-hotelmarinaclub-pl/uploads/Dla_dzieci/Marina_Club_3112496.jpg

Special offers Spend some amazing moments

Show all offers

Hotel przyjazny dzieciom

Wybierając się na wakacje warto zdecydować się miejsce, które zadba o potrzeby i dobre samopoczucie wszystkich członków rodziny. Marina Club jest hotelem, w którym każdy Gość, bez względu na wiek, znajdzie swój sposób na wypoczynek i dobrą zabawę! Przeróżne aktywności dla całej rodziny, propozycje spędzania wolnego czasu, udogodnienia dla maluchów i wiele więcej - to wszystko znajdziecie właśnie w naszym hotelu na Mazurach dla rodzin z dziećmi! Zapraszamy do rezerwacji pobytów rodzinnych przez cały rok - w czasie letnich wakacji, ferii zimowych i nie tylko.

Mazury – wybierz rodzinny hotel i ciesz się wyjazdem

Pobyty w hotelu z dziećmi bywają różne… Mali Goście szybko się nudzą i potrzebują atrakcji adekwatnych do swojego wieku i zainteresowań. Kiedy pogoda dopisuje największą radość sprawia zabawa na zewnątrz. Plac zabaw, piaskownica, kąpiele w jeziorze to przyjemności, które z pewnością przypadną do gustu mniejszym i trochę większym Gościom Hotelu Marina Club. Na starsze dzieci czekają rowery, hulajnogi elektryczne i bezkonkurencyjne segwaye. A co, kiedy pogoda nie sprzyja? Wówczas Nasz hotel dla dzieci zaprasza najmłodszych do specjalnie stworzonego w tym celu Kids Clubu, w którym czekają pełni energii i pomysłów na świetną zabawę animatorzy. Z nimi czas płynie szybko i nikt się nie nudzi, a rodzice mogą się rozkoszować chwilami tylko dla siebie.

Animacje dla dzieci to znacznie więcej niż malowanie twarzy czy proponowanie kolorowanek i kredek… Hotel dla dzieci Marina Club dba o różnorodność atrakcji dla najmłodszych, jednocześnie stwarzając im okazje do rozwijania pasji i zdobywania całkiem nowych doświadczeń. To wszystko sprawia, że zajęcia organizowane w ramach Kids Clubu są atrakcyjne i wartościowe dla Małych Odkrywców. Jeśli tylko pogoda sprzyja staramy się spędzać czas w plenerze, a kiedy za oknem pada deszcz lub jest zbyt zimno na outdoor przenosimy atrakcje do przytulnych i ciepłych wnętrz, gdzie na dzieci czeka specjalna sala zabaw z mega klockami i całe mnóstwo innych atrakcji.

Hotel dla dzieci – czas dla rodziny i atrakcje dla najmłodszych

Zajęcia artystyczne, akademia gotowania, wspólne czytanie warmińskich baśni i legend – w naszym hotelu naprawdę nie sposób się nudzić. Oczywiście Kids Club to nie jedyna strefa, w której dbamy o Małych Gości. Wraz z rodzicami mogą oni korzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez nasz obiekt – do hotelowego basenu, przez strefę gier zespołowych, aż po liczne i zróżnicowane atrakcje w plenerze. Mali Goście mogą również liczyć na specjalne traktowanie w naszej strefie gastronomicznej, gdzie obok standardowego menu oferujemy pyszności przygotowywane specjalnie dla dzieci. To wszystko sprawia, że Państwa rodzinny pobyt na Mazurach jest dokładnie taki, jakim go sobie wymarzyliście – z czasem dla całej rodziny oraz atrakcjami dla poszczególnych jej członków. W Hotelu Marina Club wszyscy świetnie się bawią, niezależnie do pory roku i pogody za oknem.

Gości planujących rodzinny pobyt na Półwyspie Wulpińskim zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z atrakcjami dla dzieci i całej rodziny. W razie pytań i wątpliwości dotyczących działania hotelowego Kids Club pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Swimming pools, boats, kayaks, tennis and much more. Very kind and helpful personnel. Varied breakfasts. Definitely worth recommending.
Aneta, Booking.com
Sunsets on the lake
Sunsets on the lake

Helpful, professional and friendly staff. Beautiful views, clean and spacious room, interior design. Great food in restaurant. I strongly recommend Malaysian massage


Karolina, Booking.com
Very good
Very good

Delicious breakfast, stunning view, clean and comfortable rooms, beautiful architecture - everything about this hotel is superb!


Peter, Booking.com
Very beautiful
Very beautiful

Very beautiful location and hotel, very clean, breakfast with champagne is awesome! Good SPA-area! we'll be back!


Alexey, Booking.com
Perfect!
Perfect!

Amazing location, clean, comfortable, lovely staff, excellent views, relaxing, quiet, great facilities. Perfect!


Marek, Booking.com
mobile nav bg
See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close