Hotel Marina Club, Gietrzwałd
Wyjazd do hotelu w czasie koronawirusa - bezpieczny relaks i odpoczynek

Wyjazd do hotelu w czasie koronawirusa - bezpieczny relaks i odpoczynek

Date of stay
28 Jul' 21
29 Jul' 21
  1. Home
  2. Attractions
  3. Bezpieczny relaks i odpoczynek

Kolejne obostrzenia w związku z panującą w Polsce i na świecie sytuacją epidemiologiczną sprawiają, że Nasi Goście coraz częściej pytają o to, jak wygląda pobyt w Hotelu Marina Club w dobie pandemii. Obawiacie się Państwo dużych ograniczeń co do korzystania z zaplecza gastronomicznego, Strefy Wellness oraz zabiegów SPA. W praktyce nasz hotel na Półwyspie Wulpińskim poza nielicznymi wyjątkami obsługuje swoich Gości na takich samych zasadach, jak dotychczas. Możecie Państwo korzystać ze wszystkich udogodnień i atrakcji znajdujących się w budynku, jak i poza nim – z wyłączeniem basenu zewnętrznego, który jest nieczynny ze względu na rozpoczynający się sezon zimowy. Do Państwa dyspozycji pozostają dwa baseny wewnętrzne, jacuzzi oraz sauny. Nasz Personel dba o higienę wszystkich przestrzeni, regularnie odkażając powierzchnie bezpiecznymi dla Państwa preparatami dezynfekującymi. Możecie Państwo praktycznie bez ograniczeń korzystać z Sali Cardio i znajdującego się w niej sprzętu do ćwiczeń, który również regularnie dezynfekujemy. Otwarty pozostaje także nasz Kids Club, gdzie od piątku do niedzieli najmłodsi Goście mogą korzystać z szerokiej oferty zajęć z animatorem.

Wszystkie atrakcje, SPA oraz zaplecze gastronomiczne pozostają do wyłącznej dyspozycji Gości hotelowych. Te ograniczenia wynikają przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Pragniemy zapewnić Państwu jak najwyższy standard obsługi, jednocześnie starając się zachować dostęp do pełnego wachlarza usług, z których słynie Hotel Marina Club. Zachęcamy do korzystania z basenów, saun, a także usług Marina SPA, gdzie możecie Państwo skorzystać z masaży orientalnych, zabiegów na twarz oraz rytuałów na ciało.

Gości zainteresowanych pobytem weekendowym lub dłuższym wyjazdem na Mazury zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Hotelu Marina Club oraz aktualnymi wytycznymi sanitarnymi. O wszelkich zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować za pośrednictwem naszej witryny internetowej.

mobile nav bg
See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close