Hotel Marina Club, Gietrzwałd
Gdzie na Mazury z dziećmi?

Gdzie na Mazury z dziećmi?

Termin pobytu
28 sty' 22
29 sty' 22
  1. Strona główna
  2. Atrakcje
  3. Gdzie na Mazury z dziećmi?

Wyjazd na Mazury może być dla najmłodszych wielką frajdą lub okropną nudą. Wszystko zależy od tego, jaki hotel wybierzemy i w jakiej okolicy zaplanujemy nasz wypoczynek. Aby uniknąć rozczarowania ze strony najmłodszych uczestników wakacji warto zadbać o odpowiednie zaplecze, zarówno atrakcji zlokalizowanych pod dachem, jak i tych na świeżym powietrzu.

Okolice Olsztyna oferują nam doskonałe zaplecze hotelarskie oraz całe mnóstwo atrakcji. Olsztyn będący stolicą Warmii i Mazur rok rocznie przyciąga rzesze turystów z całego kraju i zagranicy. Co warto tu obejrzeć?

Atrakcje Olsztyna i okolicy

Podróżując z dziećmi, z pewnością powinniśmy odwiedzić olsztyńskie planetarium. Obiekt powstał w latach siedemdziesiątych XX wieku i jest drugim, co do wielkości tego typu obiektem w Polsce. Tutaj najmłodsi będą mogli zobaczyć rozgwieżdżone niebo i poznać kilka faktów na temat gwiazd, planet oraz układu słonecznego. Wizyta w Planetarium to doskonały pomysł na rozrywkę w sytuacji, w której zawiedzie nas pogoda, a my nie mamy ochoty na odpoczynek w pokoju czy korzystanie z atrakcji dostępnych bezpośrednio w hotelu.

Ciekawym miejscem na wycieczkę w słoneczny, acz nieupalny dzień jest Park Centralny. Park centralny powstał w 2014 roku na miejscu opuszczonych i zaniedbanych terenów po ogródkach działkowych. Na miejscu możemy podziwiać oryginalną fontannę, skorzystać z licznych ścieżek rowerowych oraz atrakcji oferowanych przez plac zabaw dla dzieci.

Olsztyn to także jezioro Długie i jezioro Ukiel. Będąc w okolicy z pewnością warto wybrać się na wycieczkę na piaszczystą plażę rozpościerającą się wzdłuż linii brzegowej jeziora Ukiel – jednego z największych ośrodków sportów wodnych w okolicy.

Zakwaterowanie – Hotel przyjazny dzieciom i rodzicom

Osoby poszukujące dogodnego, a zarazem komfortowego zakwaterowania w okolicy Olsztyna zapraszamy do Hotelu Marina Club. Obiekt oferuje wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, pośród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zaletą naszego obiektu jest możliwość skorzystania z animacji dla dzieci, które – w zależności od pory roku oraz warunków atmosferycznych – organizujemy wewnątrz lub w plenerze. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również stół do bilarda i tory do gry w kręgle. Na najmłodszych czeka bezpieczny i atrakcyjny plac zabaw, a całe rodziny mogą skorzystać z oferty sportów wodnych. Na plaży w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się prężnie działająca wypożyczalnia sprzętów wodnych „Na Wiatr”, z którą współpracujemy zapewniając naszym Gościom możliwość skorzystania z szerokiej oferty łodzi motorowodnych i nie tylko.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij