Hotel Marina Club, Gietrzwałd
Gdzie na wakacje nad jezioro?

Gdzie na wakacje nad jezioro?

Termin pobytu
28 sty' 22
29 sty' 22
  1. Strona główna
  2. Atrakcje
  3. Gdzie na wakacje nad jezioro?

Wakacje to czas, który sprzyja wypoczynkowi, a także doskonała okazja do tego, by spędzić więcej chwil z rodziną czy przyjaciółmi, z dala od obowiązków i miejskiego zgiełku. I choć bez wątpienia najchętniej wybieranymi destynacjami na spędzenie letniego urlopu są morze i góry, warto wziąć pod uwagę również wakacje nad jeziorem. Mazury to prawdziwy raj zarówno dla miłośników aktywnego spędzania czasu, jak i również dla tych osób, które pragną odpocząć i zregenerować siły w otoczeniu natury. Gdzie wybrać się na wakacje nad jezioro?

Niezapomniane wakacje nad jeziorem nieopodal stolicy Warmii i Mazur

Kraina Tysiąca Jezior to malowniczy region, który oferuje szereg różnorodnych atrakcji i przestrzeń praktycznie dla każdego. Będąc na miejscu, nie sposób nie odwiedzić miasta uznanego za stolicę Warmii i Mazur - Olsztyna. Tutejsze okolice kojarzone są przede wszystkim z zachwycającymi terenami zielonymi i wodnymi, a także wspaniałymi zabytkami i dostępem do rozrywki. 

Godnym polecenia miejscem na spędzenie niezapomnianych wakacji nad jeziorem jest Hotel Marina Club zlokalizowany nieopodal Olsztyna; zaledwie 12 km od jego centrum. Nie jest to obiekt oferujący wyłącznie komfortowe zakwaterowanie. To również doskonała baza wypadowa do korzystania z walorów turystycznych otoczenia, a także kompleks wypoczynkowy zapewniający obszerny dostęp do licznych atrakcji i różnorodnych form relaksu, takich jak:

  • kręgle i bilard,
  • strefa Spa & Wellness z basenami, jacuzzi i sauną, a także możliwością skorzystania z szerokiej oferty zabiegów,
  • wypożyczalnia rowerów szosowych i trekkingowych,
  • siłownia, kort tenisowy i boisko do siatkówki,
  • rozrywka dla najmłodszych, w tym animacje i plac zabaw.

Hotel Marina Club - doskonałe miejsce na spędzenie wakacji nad jeziorem

Idealne wakacje nad jeziorem nie byłyby możliwe bez tego, co najważniejsze czyli dostępu do terenów wodnych i piaszczystych plaż. To, co szczególnie zachwyca to położenie Hotelu Marina Club. Obiekt zlokalizowany jest w jednej z najbardziej nietypowych lokalizacji w Polsce - na półwyspie wciętym w wody Jeziora Wulpińskiego. To jeden z najpiękniejszych zbiorników wodnych Warmii i Mazur. Wody otaczają Hotel Marina Club z trzech stron, co sprawia, że bardziej nad jeziorem być się nie da. 

Obiekt dysponuje własnym portem i prywatną linią brzegową, przy których to goście mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego, takiego jak rowerki, kajaki czy łódki. Osoby, które wolą spędzać czas na lądzie, mogą korzystać z uroków plaż lub spacerować po okolicznych leśnych kompleksach. Trudno wyobrazić sobie lepsze warunki do spędzenia letniego urlopu. Zapraszamy serdecznie całe rodziny na wakacje nad jeziorem w Hotelu Marina Club.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij